Naše reference

Nechte se inspirovat! Podívejte se, jak můžete naše produkty využít ve vaší společnosti. 


Johns Manville už papírové dokumenty ve výrobě nepoužívá

Důležité informace a sdělení nemusí předávat jen lidé z masa a kostí.

 Johns Manville je mezinárodní společnost s více jak 150letou tradicí, která se ve své slovenské pobočce specializuje na produkci skleněného vlákna pro automotive. V jejím závodu v Trnavě pracuje více jak 900 zaměstnanců, většina přímo ve výrobě. Potřeba najít způsob, jak s nimi efektivně a zároveň bezpečně sdílet informace, vedla management společnosti k pořízení a instalaci 12 infokiosků od Ki-Wi.

"Na základě diskuzí se zaměstnanci jsme zjistili, že jsou pracovníci ve výrobě nedostatečně informovaní a v důsledku toho i méně angažovaní v interních záležitostech naší společnosti."

 Kromě dat z informačního systému dostává management společnosti ke svým zaměstnancům prostřednictvím infokiosků i další aktuální sdělení z oblasti marketingu, HR či z technického oddělení. Pracovníci tak nejsou odtržení od dění ve firmě a vždy mají přehled o tom, co se v ní děje.

Řešení od Ki-Wi používají v Johns Manville Slovakia už několik let. "Za tu dobu nám ušetřilo nemalé prostředky za tisk materiálů, za jejich distribuci a dokonce i za jedno pracovní místo, které bychom na tuto činnost museli vyčlenit," udává Jana Rafayova. Jak sama říká, firemní komunikace je díky infokioskům výrazně jednodušší a zejména v oblasti dostupnosti osobních informací dostává nový rozměr a možnosti.


Svět nových možností ve Foxconnu

Informační kiosky Ki-Wi Digital napomohly personalistům ve společnosti Foxconn CZ redukovat množství rutinních požadavků od řadových zaměstnanců, kterým naopak přinesly úsporu času a možnost vybavit si vše potřebné přímo ze svého pracoviště.

Společnost Foxconn CZ, jeden z nejvýznamnějších světových dodavatelů vyspělých IT technologií s celosvětovým přesahem, využívá ke komunikaci se svými zaměstnanci v Čechách také řešení v podobě multifunkčních  infokiosků od Ki-Wi Digital.

  Infokiosky je možné vzdáleně monitorovat a spravovat s pomocí aplikace Ki-Wi Server. Celé řešení je také připraveno na aktivaci modulu Ki-Wi Player, který umožňuje zobrazit vybraný obsah v době, kdy nejsou zařízení využívána žádným zaměstnancem. Zjednodušeně je možné uvést, že se jedná o spořič obrazovky s centrálně řízeným obsahem.

S pomocí infokiosků získali zaměstnanci možnost přistupovat ke svému profilu, spravovat své osobní informace a pracovat s dokumenty kdykoliv potřebují přímo ze svého pracoviště. Aby byla zajištěna ochrana osobních údajů, jsou zařízení vybavenou čtečkou elektronických identifikačních karet. Funkcí, která výrazně ulehčila personalistům život, je kompatibilita informačních kiosků s dalšími periferiemi.

Informační kiosky od Ki-Wi Digital ve společnosti Foxconn CZ plní svůj hlavní účel. Usnadňují nejen oboustrannou komunikaci řadových zaměstnanců s personalisty, ale zároveň jsou prostředkem pro samosprávu části personální agendy zaměstnanců. Zároveň jsou platformou, která nabízí jednoduchý a rychlý přístup k vnitrofiremním informacím z jednoho místa. Nasazení kiosků ve společnosti Foxconn potvrdilo, že jsou řešením s vysokou užitnou hodnotou, které zvládne svými funkcemi pokrýt požadavky vysokého počet uživatelů i v korporátním prostředí.


Kouzelné zrcadlo na Barrandově

Obyvatelé rezidenčního projektu společnosti FINEP mohou ve svém domě čerpat informace z chytrého zrcadla.

 Obsah chytrého zrcadla v bytovém domě na Barrandově nastavuje a řídí sám provozovatel. Svět "za zrcadlem" je v tomto případě odbaven zobrazovacím softwarem Ki-Wi Player, který dokáže zobrazit širokou škálu médií, jako jsou fotky, video, audio, web, PDF, PowerPoint, stream či RSS. "LCD obrazovku lze navíc vzdáleně přes internet kdykoli vypínat či restartovat, monitorovat její provozní stav a skrze nastavení automatického zapnutí a vypnutí šetřit energii i samotný displej. To vše lze činit přes řídící CMS aplikaci Ki-Wi Server", doplňuje Petr Adamík, manažer rozvoje společnosti Ki-Wi Digital, která vyvíjí software pro dotykové i nedotykové displeje. "Velmi oceňovaným přínosem našeho řešení je, že takto lze mít tyto různorodé displeje pod jednou ,střechou', což znamená ovládat je a řídit na nich obsah vzdáleně z jednotného prostředí serverové řídící aplikace (CMS) Ki-Wi Serveru, bez ohledu na počet obrazovek, jejich druh a výrobce", doplňuje Petr Adamík.

 I do budoucna počítá společnost Audiopro s instalací chytrých dotykových zrcadel, která by v nejrůznějších prostorách sloužila jako elektronické nástěnky. 

Domovní chytré zrcadlo na Barrandově potvrzuje, že v "chytrém" světě mobilních aplikací, dotykových obrazovek, GPS systémů, hlasového ovládání a velkého množství dalších řešení, jejichž cílem je zvýšit kvalitu našeho života, zřejmě neexistuje důvod, proč by nemohla "zmoudřet" také zrcadla. 


Obec Červená Voda používá novou digitální úřední desku od Ki-Wi Digital

Obec Červená Voda na Orlickoústecku používá od 26. ledna novou digitální úřední desku od Ki-Wi Digital. Obecní úřad plánuje zrušit stávající desku, na které byly až doposud vylepovány tištěné dokumenty. Zástupcům obce tak odpadne administrativa spojená s papírovými dokumenty a od nynějška budou s občany komunikovat pouze digitálně.

Užitek však nové zařízení přinese nejenom obecnímu úřadu, ale také občanům a návštěvníkům obce. Ti na digitálním displeji najdou nejen informace spojené s obecní administrativou, ale také o provozu místní školy, ski areálech v okolí, o zajímavých místech, které lze v okolí navštívit, nebo budou navštívit přímo stránky obce a procházet a sledovat jejich obsah.

Nová digitální úřední deska se tak stává novým komunikačním bodem, který naplno využívajícím potenciál digitálních technologií. 

Spokojení zákazníci a partneři